Анонси

Loading Події

Всі анонси

  • Захід уже відбувся.

Зелений четвер національного тижня читання

16/12/2021

Державна бібліотека України для юнацтва

Національний тиждень читання — особливий тиждень, час надзвичайної уваги до читання та місця книги в сучасному цифровому світі, швидкому житті.

Четвертий день Національного тижня читання присвячуємо здоровому способу життя та екології. І даруємо йому зелений колір.

Коли говоримо про здоровий спосіб життя, то зазвичай згадуємо про правильний раціон харчування, повноцінний сон, заняття спортом і прогулянки на свіжому повітрі.

Здоровий спосіб життя завжди товаришує зі здоровим глуздом. Бо людина, яка ним володіє, обов’язково піклуватиметься не тільки про себе, а й бережно ставитиметься до природи, навколишнього світу, в якому вона живе, який її живить, наповнює енергією.

Здоровий спосіб життя – це усвідомлення того, що споживаємо. А споживаємо ми не тільки продукти харчування, а й їжу духовну. Здоровий спосіб життя – це ретельний вибір і їжі інтелектуальної.

Що споживати: інформаційні фастфуд чи страви високої кухні? Вирішувати Вам.

Наші бібліотечні шеф-кухарі підготували вишукані страви для Вашого мозку:

Спорт та здоров’я
Здоров’я та здоровий спосіб життя

Нові книжки про здоров’я.

The Science of Life

Генезис здоров’я

Екосистема та охорона довкілля

За чисте довкілля

Державна бібліотека України для юнацтва ласкаво запрошує до читання!
Чекаємо Вас, друзі-читачі!

Київ, Голосіївський проспект 122/1, Проспект Перемоги 60.

Приєднуйтесь до Національного тижня читання! Знайдіть свою книжку!

Долучайтесь до благодійної акції “Світом Миколай мандрує, дітям книжечки дарує”, яку щорічно проводить Державна бібліотека України для юнацтва!

Цього року збираємо книжки для дошкільнят, дітей молодшого шкільного віку та підлітків, щоб передати їх у Дитячий будинок сімейного типу Сотенків (м.Київ).