Анонси

Loading Події

Всі анонси

  • Захід уже відбувся.

Виставка робіт «Мистецтво для душі, пораненої війною»

08/07/202210:00 - 08/08/202218:00

Державна бібліотека України для юнацтва

Запрошуємо вас відвідати виставку робіт «Мистецтво для душі, пораненої війною» членів Громадської організації «Об’єднання людей з інвалідністю «Джерело натхнення» та робіт Київського міського Центру соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів.

На виставці представлені різноманітні роботи, виконані в техніці графіки, живопису, декоративно-прикладного мистецтва та наївного малюнку.

В цей складний час під час війни, душевні роботи учасників виставки передають тепло, щирість та доброту авторів, лікують душу.

Ми запрошуємо всіх вас сприяти популяризації творчості та всебічному розвитку людей з інвалідністю, реалізації їх творчих здібностей та талантів.

Висловлюємо щиру подяку керівнику «Об’єднання людей з інвалідністю «Джерело натхнення» Світлані Одинець за активну творчу багаторічну співпрацю з Державною бібліотекою України для юнацтва, керівнику студії «Мистецтво навколо нас» Дарницького району м. Києва Любові Вощенко-Свєтлорусовій.

Дякуємо всім учасникам виставки за надані роботи!

Ласкаво запрошуємо відвідати виставку «Мистецтво для душі, пораненої війною»  за адресою: м.Київ, Голосіївський проспект 122/1 (Державна бібліотека України для юнацтва).

Експозиція виставки діятиме з 8 липня по 8 серпня 2022 року.

Приходьте по враження і натхнення!