- Захід уже відбувся.
“Грані творчості: пошук себе” – персональна виставка Ганни Шостак
03/12/2020 16:00 - 30/12/202012:00
Запрошуємо вас відвідати виставку робіт Ганни Шостак “Грані творчості: пошук себе”, що проходитиме з 3 по 30 грудня 2020 року у виставковій залі Державної бібліотеки України для юнацтва.
Концепцією виставки «Грані творчості: пошук себе» є представлення робіт різного рівня вправності, виконаних за студентські роки в техніці графіки, живопису, декоративно-прикладного мистецтва, нейрографіки та інтуїтивного малюнку.
Ми сподіваємось, що серед творчого різноманіття робіт художниці кожний відкриє для себе щось особливе. Одним з нових напрямків її творчості є нейрографіка – графічний метод трансформації свідомості, який допомагає сформулювати проблему і знайти її рішення.
Ганна Шостак – студентка п’ятого курсу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. У 2007 році таланти художниці помітив настоятель церкви Святого Миколая на Аскольдовій могилі отець Ігор Онишкевич та призначив Ганну допомагати дітям в оволодінні різними художніми техніками.
Мисткиня почала проводити окремі майстер класи на парафії (при церкві) та на літніх таборах. У 2010 році офіційно відкрили Студію петриківського розпису на Аскольдовій могилі (малювання). У грудні 2016 року – січні 2017 року вела проект «Майстер класи на ВДНГ для дітей та дорослих» в рамках проекту «Зима на ВДНГ».
У 2017–2018 рр. закінчила І та ІІ курс навчального центру «Матіола» зі спеціальності «Художник петриківського та київського підлакового розпису» як підвищення кваліфікації. У 2018–2019 рр. проводила майстер-класи в Центрі психосоціальної реабілітації Національного університету «Києво-Могилянська академія», Дитячій академії «Вундер Чадо» та Дитячому англійському клубі «Халлі Галлі».
У 2020 р. брала участь в конкурсі творчих робіт «Погляд молоді», який проводився Вищою технічною школою в Катовіце в рамках реалізації Міжнародного наукового проекту «Євроінтеграція в освіті, науці і культурі» та в онлайн-виставці «Кольорова музика Володимира Івасюка», присвяченій 50-річчю створення пісні «Червона рута». Провела виставку обраних робіт учнів Студії петриківського розпису на Аскольдовій могилі (малювання) до 10-річчя Студії (2010–2020 рр.).