Анонси

Loading Події

Всі анонси

  • Захід уже відбувся.

ЕКЗИСТЕНЦ_І_ЙНІ ПОСИДЕНЬКИ

26/01/202015:00 - 16:30

Державна бібліотека України для юнацтва

Зимові дні – саме правильний час для літературних посиденьок за чашкою чаю у приємному товаристві письменників та поетів. На честь нашого двохріччя, літтусівка “Екзистенц_і_я” кличе вас на зустріч із нашими авторами та спільною книжкою, під час якої ми разом перенесемося у… літо.

У програмі зустрічі:

  • Презентація збірки малої прози “Один літній день” з 14-ти оповідань від учасників літтусівки #Екзистенц_і_я. Одного дня ми зібрались, щоб описати один літній день. Ще одного дня ми зберемось разом, щоб прожити ці відчуття уже з вами.

Творчістю ділитимуться учасники нашої спільноти: Liubov Baz (літературна редакторка збірки), Vitaliy Nishchymenko, Slava Serhiichuk, Лариса Дубас, Ivan Ishchenko, Daniél Svidersky, Олеся Лещенко (Olesia Potarzhevska), Татьяна Сидорова, Viktoriya Krizhanivska, Наталія Степанчук, Vita Semenkevych та Kateryna Kholod.

  • Презентація нового Видавництво “Моторний Равлик”, яке вірить у те, що “головне у книжці – письменник”. Представить його та відповість на запитання співзасновниця видавництва Любов Базь.

Модеруватиме зустріч засновниця літтусівки “Екзистенц_і_я” Liuba Yeremicheva.

Словом, будемо зачитувати найатмосферніші шматки текстів, ловити натхнення, спілкуватись та обійматись. Пригостимо чайком, тож для екологічності, беріть із собою свої горнятка.

Приходьте: будемо раді знайомству!

Переглянути фотоальбом зустрічі  автор Віталій Ніщименко