Анонси

Loading Події

Всі анонси

  • Захід уже відбувся.

Автори та бібліотеки – шлях до читача

12/02/2022

online

Як налагодити комунікацію з читачами, зрозуміти їхні бажання і задовільнити їхні потреби? Як читачам знайти цікаву для себе книжку, не порушуючи авторського права і не витрачаючи багато грошей? Що для цього можуть зробити бібліотеки, автори, видавці та інші учасники книжкового ринку?

У прямому етері дві авторки ЛІТавиці, Ксенія Томашева та Катерина Пекур, зустрінуться із двома чудовими бібліотекарками.

Ксенія Томашева – письменниця, геймдизайнерка, співорганізаторка “Літавиці”
Катерина Пекур – письменниця, сценаристка, редакторка, співорганізаторка Літавиці
Тетяна Якушко – заступниця директора з інформаційних технологій, тренерка в хабі цифрової освіти, молодіжна працівниця, всі ці напрями реалізує в Державній бібліотеці України для юнацтва. Координує волонтерські та партнерські проекти співпраці та сприяє розвитку творчих спільнот читачів бібліотеки.
Валентина Захабура – письменниця, бібліотекарка з династії бібліотекарів  Організаторка тематичних зустрічей з юними читачами – від “розказати вихованцям дитсадка про Космос” до “Гормони та булінг” для старшокласників. Пропагує читання та українських письменників (не тільки, але своїх більше). Пише оповідання та повісті для дітей, підлітків і дорослих читачів. Зараз вже не така руда, як на фото
Трансляція буде тут https://www.youtube.com/watch?v=nXm_LeZ4spM