Анонси

Loading Події

Всі анонси

  • Захід уже відбувся.

«Світ ловив мене, та не впіймав…»: всеукраїнське соціологічне опитування

02/09/2022 - 01/11/2022

online

Запрошуємо молодь віком 14-35 років долучитись до всеукраїнського соціологічного дослідження «Світ ловив мене, та не впіймав…», присвячене  300-річчю з дня народження Г. С. Сковороди.

Ми прагнемо дослідити обізнаність сучасної молоді про життя та творчість Григорія Сковороди та можливо спонукати своїми запитаннями до сучасного переосмислення текстів знаного в світі філософа та мандрівника.

Просимо Вас відповісти на запитання>>

«Протягом двох з половиною століть наша духовна самосвідомість, національна культура, думка і мораль невіддільні від Григорія Сковороди, розвиваючись і збагачуючись під благотворним впливом його філософсько-етичного вчення, морального прикладу його життя, пізнання ним істини з життям в істині. Від Тараса Шевченка, який ще хлопчиком «списував Сковороду», до Павла Тичини з його поетичною симфонією «Сковорода» і до нашого часу з його соціально-економічними потрясіннями та політичними пристрастями Григорій Савич Сковорода стояв на сторожі морального здоров’я нації, був виразником народної демократичної ідеї – і, безсумнівно, заслуговує на глибоку вдячність і широке пошанування сучасної незалежної України».

/Іван Дзюба/