Е-послуги та тренінги

Раді вітати Вас на сторінці присвяченій навчанню, яке проводиться на базі одного з Інтернет-центрів  Державної бібліотеки України для юнацтва за адресою: м. Київ, просп. Голосіївський, 122.

Світ ставить нові виклики перед  людиною і уміння використовувати нові технології інформації та комунікації є одною з фундаментальних компетенцій, якими на сьогодні ми повинні володіти.

Одночасно сприяння освіті та самоосвіті є одним з фундаментальних основ бібліотеки, тому співробітники бібліотеки спираючись на свій досвід та ваші запити розробили низьку навчальних занять.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ НАВЧАННЯ

Навчання може проходити в наступних форматах:

  • «П’ять хвилин допомоги» . Завітавши в Інтернет-центр бібліотеки ви завжди можете розраховувати на консультативну допомогу з використання компьютерних та інформаційних технологій в рамках компетенцій співробітників центру.
  • «30 хвилин пошукової орієнтації». Щопонеділка в інтернет-центрі проводяться заняття з користування електронним каталогом бібліотеки (обов’язкове попереднє замовлення в індивідуальному порядку за 15 хвилин,  групові заняття  замовляються попередньо за 1 день).
  • «Година навчання».
    • Індивідуальне разове навчання Ви можете замовити  за попередньо  означеною тематикою в рамках компетенцій співробітників центру  (форма замовлення).
    • Групове навчання проводиться за попередньо визначеною тематикою (переглянути перелік ) в рамках групового навчання за домовленістю організатора групи з відповідальною особою(rer@4uth.gov.ua).
  • «Тижневий курс». Тижневий курс проводиться за попередньо визначеною тематикою (переглянути перелік ) в рамках групового навчання за домовленістю організатора групи  з відповідальною особою(rer@4uth.gov.ua).

ЧОМУ НАВЧАННЯ ПРОВОДИТЬСЯ В ОБМЕЖЕНІЙ КІЛЬКОСТІ?

Поряд з індивідуальними та груповими навчаннями бібліотека приділяє велику увагу самоосвіті та вирішенню особистих питань користувачів, використовуючи сервіси глобальної мережі.

Відповідальна особа: Виноградова Людмила (тел.: 044 257 86 27)