Е-послуги та тренінги

Раді вітати Вас на сторінці присвяченій навчанню, яке проводиться на базі одного з Інтернет-центрів  Державної бібліотеки України для юнацтва за адресою: м. Київ, просп. Голосіївський, 122.

Світ ставить нові виклики перед  людиною і уміння використовувати нові технології інформації та комунікації є одною з фундаментальних компетенцій, якими на сьогодні ми повинні володіти.

Одночасно сприяння освіті та самоосвіті є одним з фундаментальних основ бібліотеки, тому співробітники бібліотеки спираючись на свій досвід та ваші запити розробили низьку навчальних занять.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ НАВЧАННЯ

Навчання може проходити в наступних форматах:

  • «П’ять хвилин допомоги» . Завітавши в Інтернет-центр бібліотеки ви завжди можете розраховувати на консультативну допомогу з використання компьютерних та інформаційних технологій в рамках компетенцій співробітників центру.
  • «30 хвилин пошукової орієнтації». Щопонеділка в інтернет-центрі проводяться заняття з користування електронним каталогом бібліотеки (обов’язкове попереднє замовлення в індивідуальному порядку за 15 хвилин,  групові заняття  замовляються попередньо за 1 день).
  • «Година навчання».
    • Індивідуальне разове навчання Ви можете замовити  за попередньо  означеною тематикою в рамках компетенцій співробітників центру  (форма замовлення).
    • Групове навчання проводиться за попередньо визначеною тематикою (переглянути перелік ) в рамках групового навчання за домовленістю організатора групи з відповідальною особою(rer@4uth.gov.ua).
  • «Тижневий курс». Тижневий курс проводиться за попередньо визначеною тематикою (переглянути перелік ) в рамках групового навчання за домовленістю організатора групи  з відповідальною особою(rer@4uth.gov.ua).

ЧОМУ НАВЧАННЯ ПРОВОДИТЬСЯ В ОБМЕЖЕНІЙ КІЛЬКОСТІ?

Поряд з індивідуальними та груповими навчаннями бібліотека приділяє увагу та сприяє самоосвіті та вирішенню особистих питань користувачів, з використанням сервісів глобальної мережі.

Відповідальна особа: Виноградова Людмила (тел.: 044 257 86 27)

Для самоосвіти

Освітні серіали на платформі Дія.Цифрова освіта розроблені спираючись на загальноєвропейські стандарти викладання та оцінки цифрової компетентності.

Для молоді:

TikTok / Instagram / Facebook: як залишатись в тренді в 2020

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації та Senate Agency, за підтримки бренду Gelius

Клуб Не Анонімних Блогерів

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації, WHY NOT? ENOT і ТМ Ласунка

Як стати YouTube-блогером

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації та Цитрус Академії

Вступ: діджитал-маркетинг для школярів та студентів

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації України та Київського національного університету імені Тараса Шевченка, за участю GoIT, Netpeak, Vintage та при підтримці бренду GoITeens

 

Про кібербулінг для підлітків

Проєкт Міністерства цифрової трансформації України за підтримки ЮНІСЕФ в Україні.

Для батьків:

Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті»

Дізнайтесь, як уберегти дітей онлайн від шкідливих матеріалів, кібербулінгу, суїцидальних Інтернет-спілок, сексуального насильства.

Для вчителів:

Цифрові навички для вчителів

Якщо ви — вчитель, то цей серіал саме для вас. Ви навчитеся застосовувати онлайн-інструменти, щоб навчальний процес став більш захопливим і ефективним. Однак спочатку рекомендуємо переглянути освітній серіал «Базові цифрові навички»

Інтерактивне навчання: інструменти та технології для цікавих уроків

Оглядовий освітній серіал про інновації в навчанні. Ініціатива Міністерства цифрової трансформації за підтримки АСБІС-Україна, Apple, Logitech, Prestigio Solutions, Microsoft та Ліко-Школи

Оглядовий освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів»

Це оперативна відповідь на світовий виклик, зумовлений поширенням коронавірусу. Ініціатива Міністерства цифрової трансформації України за підтримки Фонду Ріната Ахметова

Для новачків:

Базові цифрові навички. (Сезон 1   Сезон 2, Сезон 3 )

Навчіться впевнено користуватися смартфоном, комп’ютером і планшетом

Персональні дані

Проєкт Міністерства цифрової трансформації України за підтримки партнерів – Програми розвитку ООН в Україні, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та ГО «PrivacyHub»

Дружні цифрові фінанси

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації України, НБУ та Ощадбанку

Сучасне резюме та пошук роботи онлайн

Відверта розмова про працевлаштування і професійний розвиток незалежно від віку: історії, поради, помилки. Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації, Happy Monday і Фонду Східна Європа

Оплата комуналки онлайн. Залишайся вдома

Ви дізнаєтесь, як сплачувати комунальні послуги онлайн — з чого почати та що для цього потрібно. Ініціатива Міністерства цифрової трансформації за підтримки сервісу онлайн-платежів та переказів Portmone.com

Онлайн-інструменти протидії домашньому насильству

Освітній серіал створено Міністерством внутрішніх справ та Міністерством цифрової трансформації за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом Уряду Канади.

Кіберняні

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації України, компанії з кібербезпеки 10Guards, компанії Cyberlab і компанії Moneyveo. Отримайте сертифікат, що засвідчує успішне проходження курсу із кібербезпеки обсягом 0,2 кредиту ЄКТС

Very Verified: онлайн-курс з медіаграмотності

Онлайн курс розроблений міжнародною організацією IREX у партнерстві зі студією онлайн-освіти EdEra. Very Verified є частиною проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який впроваджується IREX за підтримки Посольства США та Посольства Великої Британії в Україні, у партнерстві з Міністерством освіти та науки України та Академією української преси.