Драйвові мандри Україною

Драйвові мандри Україною: бібліогр. дайджест. У 3‐х ч.Ч. 1 / уклад. С. Бадрук ; ред. : В. Кучерява, К. Тишкевич ; Держ.б-ка України для юнацтва. – ​Київ : [б. в.], 2020. – 53 ​с.– (Мандри –стиль життя молоді).

Країнознавчий бібліографічний дайджест спрямований на формування у молоді нової візії України. З кращими друкованими й електронними інформаційними ресурсами: частково анотованими бібліографічними даними про книги, публікації з періодичних і продовжуваних видань «читако-експедиції» дослідників і відкривачів українського Всесвіту набагато цікавіші. Факти, стислі довідки про молодіжну політику, патріотичний, освітній, культурний, екологічний, івент-туризм є орієнтирами у прокладанні власного туристичного маршруту.
Бібліографічний дайджест складається з 3‐х частин, кожна частина з 2‐х
модулів (всього 6 модулів). Така структура дайджесту дозволяє икористати матеріали повністю, або модуль на вибір. Додають драйву, розважать на маршруті мудрокрутки веселого Мандрика, намальованого активною мандрівницею і читачкою Дашею Дідик.
Інформуємо. Досліджуємо. Проєктуємо. Реалізуємо свою мобільність в Україні.

 

 

 

Драйвові мандри Україною : бібліогр. дайджест. У 3-х ч.
Ч. 2 / уклад. Г. Буркацька ; ред. : В. Кучерява, Н. Лінкевич,
К. Тишкевич ; Держ. б-ка України для юнацтва. – Київ : [б. в.], 2020. – 51 с. – (Мандри стиль життя молоді).

Друга частина бібліографічного дайджесту допоможе активним туристам в добрих справах для природи і в збереженні культурної спадщини України. Він ознайомить з кращими друкованими й електронними інформаційними ресурсами: частково анотованими бібліографічними даними про книги, публікаціями з періодичних і продовжуваних видань, «читако-експедиціями» дослідників і відкривачів Українського Всесвіту.
Додають драйву, розважать на маршруті мудрокрутки веселого Мандрика,
намальованого активною мандрівницею і читачкою Дашею Дідик.
Інформуємо. Досліджуємо. Проєктуємо. Реалізуємо свою мобільність
в Україні.

 

 

Драйвові мандри Україною : бібліогр. дайджест. У 3-х ч. Ч. 3 / уклад. В. Вовк ; ред. : В. Кучерява, Н. Лінкевич, К. Тишкевич ; Держ. б-ка України для юнацтва. – Київ : [б. в.],
2020. – 65 с. – (Мандри – стиль життя молоді).

Сучасний туризм – це нові знання, освіта, знайомство з пам’ятками матеріальної та культурної спадщини, екзотика, звичаї й етнографія, культурні, видовищні та спортивні заходи.
Третя частина має два модулі: «Освітній туризм» та «Драйвові мандри».
Допоможуть мандрівнику корисні інтернет-посилання, список туристичних
сайтів міст та областей України, поради туристу-початківцю, що містяться
у додатках: «Мандрівники радять» та «Туристичний рюкзак».
Додають драйву, розважать на маршруті мудрокрутки веселого Мандрика,
намальованого активною мандрівницею і читачкою Дашею Дідик.