01/06

Допомога сім’ям вимушено переміщених осіб

Сім’я (10 дітей від 3 до 18 років, про яку хочемо розповісти, проживала 40 км від російського кордону (Харківська область, Куп’янський район, с. Нечволодківка). Переїжджали в Харківській області чотири рази, рятуючись від жахіть війни. Потім переїхали до Києва. Волонтери допомогли купити будинок для постійного проживання. Зараз проживають у Бориспільському районі, в селі за Переяславом.

Інша багатодітна сім’я (9 дітей – від 5 до 21 року) має маленьку садибу, доглядають за свійськими тваринами, працюють біля землі, проживають у селі Осіївка Гайсинського району Вінницької області.

Обидві родини, дорослі й діти натерпілися поневірянь під час війни…

Бібліотекарі, читачі і волонтери Волонтерського осередку «Сила молоді» поділилися з багатодітними родинами одягом, білизною, взуттям, книжками, замальовками, ігротекою.

Можливо, й біля вас є люди, які потребують уваги і допомоги. Інколи добре слово чи шматок пирога можуть підтримати людину у важкій ситуації, підживити життєві сили і надію на позитивні зміни.

Творіть добро! У Волонтерському осередку «Сила молоді» Державної бібліотеки України для юнацтва плетуть маскувальні сітки, збирають україномовну літературу для українських воїнів. Долучайтесь і ви! Працюємо з 10.00 до 18.00 щоденно, крім суботи і неділі, за адресою: Київ, Голосіївський проспект 122/1.