07/10

Діти і війна: зустріч з психологом-2

У Державній бібліотеці України для юнацтва у рамках проєкту «Поруч», створеного Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Міністерством освіти і науки України, Українським інститутом когнітивно-поведінкової терапії та ГО «ВГЦ «Волонтер» за організації Голосіївського районного в місті Києві Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відбулася зустріч психологині Анни Циганаш і фахівчині із соціальної роботи Надії Щербакової Центру Голосіївського районного в місті Києві Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 10-15-річними дітьми-переселенцями з Донецької, Харківської, Миколаївської областей.

Ще одна група дітей знайомились, розповідали про себе, свої хобі та уподобання. Діти, які були змушені покинути свої домівки, друзів, подолати немало труднощів, пов’язаних з війною, потребують психологічної допомоги. Вони прагнуть спілкування, бути в товаристві з однолітками, адже спілкування  – це одна з найнеобхідніших речей, нарівні з прийомом їжі.

Діти зацікавились роботою Волонтерського осередку «Сила молоді» Державної бібліотеки України для юнацтва, а також взяли участь у майстер-класі з плетення маскувальних сіток.