06/02

Діалоги з вічністю: Міжнародний фестиваль-конференція, присвячений Сергію Параджанову

Сьогодні, 6 лютого 2024 року, у Відділі мистецтв Державної бібліотеки України для юнацтва, в рамках Міжнародного фестиваля-конференції “Діалог з вічністю”, присвяченого 100-літньому ювілею Сергія Параджанова, відбулося нагородження переможців XVIII Всеукраїнського історико-літературного конкурсу Всеукраїнського проєкту «Моя Батьківщина – очима дітей етносів України» за темою «Лицарі українського романтичного світосприйняття М. Коцюбинський, С. Параджанов».

Олена Оганесян, яка є куратор проєкту “Parajanov-ART”, є головою Всеукраїнської громадської організації “Вірменське товариство культурних зв’язків АОКС» та директором Музею С. Й. Параджанова, вручила переможцям фестивалю, які приїхали до нас з різних регіонів України, Дипломи I ступеня.
Також в рамках програми відбувся показ документального фільму Романа Балаяна та Дмитра Томашпільського, присвячений 100-літньому ювілею Сергія    Параджанова.
Перед показом стрічки виступила представниця Посольства Вірменії в Україні, яка підкреслила, що Сергій Параджанов усією своєю творчістю та життям зробив особливий внесок у світове мистецтво.
Також від Українського товариства охорони пам’яток історії та культури в.о. директора ДБУ для юнацтва Георгій Саприкін та співробітники ДБУ для юнацтва отримали подяки!
Щиро вдячні пані Олені Оганесян та творчій, талановитій молоді за можливість бути разом у проведенні заходів з вшанування пам’яті великого друга та патріота України Сергія Параджанова.