Державна бібліотека України для юнацтва: роки творчої праці (2016-2020)

Державна бібліотека України для юнацтва: роки творчої праці (2016-2020). Вип. 2. : бібліогр. покажч. / [уклад. : С. Бадрук, В. Вовк ; ред. В. Кучерява] ; Держ. б-ка України для юнацтва. – Київ: [б. в.], 2020. -42 с.

Другий випуск бібліографічного покажчика знайомить з методичними та бібліографічними матеріалами, підготовленими фахівцями бібліотеки за згаданий період.
Матеріали розміщено за розділами: «Видання бібліотеки: від ювілею до ювілею» та «Бібліопрофі: публікації фахівців бібліотеки».
У кінці випуску подано іменний покажчик. При розміщенні матеріалу застосоване хронологічне та алфавітне розташування.

ВІД УКЛАДАЧОК
Державна бібліотека України для юнацтва святкує своє 45‑річчя!
Це не лише свято. Це привід озирнутися назад, зрозуміти й оцінити досвід попередників, спрогнозувати майбутнє, а ще своєрідна форма привернення уваги громади до бібліотеки, спосіб поділитися кращим досягненнями колективу.
За пройдешні роки головна бібліотека України для юнацтва, реагуючи на суттєві зміни в суспільстві, освоює нові напрямки діяльності, відшукує інноваційні форми обслуговування користувачів, нестандартні форми задоволення їх потреб. Адаптуючись до вимог суспільства, бібліотека невпинно розвивається, оновлюється та розширює горизонти діяльності, перетворюючись із сховища книг у багатофункціональний простір. Тут відбуваються чисельні заходи: освітні, мистецькі, розважальні.
Сьогодні бібліотека стала необхідним суспільним простором, реально затребуваним місцем для інтелектуального дозвілля користувачів юнацького віку, територією для самореалізації та розвитку молоді.
Окрім того, Державна бібліотека України для юнацтва залишається методичним центром для бібліотек усіх систем і відомств України, які працюють з юнацькою категорією, прогнозує їх розвиток.