01/09

День Знань у ДБУ для юнацтва

1 вересня: перший  урок у бібліотеці

1 вересня – День знань, а бібліотека – найкраще місце для здобування знань.

Щороку до Державної  бібліотеки України для юнацтвацього дня приходять школярі на перший урок. Сьогодні ми радо вітали вихованців Гімназії №179.

Школярі відвідали виставки «Колиска української незалежності» (організована спільно з Національним музеєм народноїархітектури та побуту України), «Навіки будь єдина, моя ти Україно!», «Покоління незалежних» (галерея під відкритим небом), «Україна багатоетнічна», «Петриківський розпис», «Знанням назустріч», «Ласкаво просимо до країни знань».Під час виставки «Подорож до країни мистецтва та краси» ознайомились з літературою, яка допоможе знайти ідеї і натхнення для творчості.

Учні взяли участь в інтерактивній пізнавальній грі «Україна для всіх одна», виставці-квесті «До Дня знань», вікторині «Український ерудит». Переглянувши слайд-презентацію «15 століть України», відверто ділились своїми думками про те, за що вони люблять Україну.

Тож, нехай не заростає травою стежка до бібліотеки, хай так як сьогодні, її завжди протоптують юні мудрагелики.

Крапля довбає камінь не силою, а частим падінням, так людина стає вченою не силою, а частим читанням (давньоримський поет Овідій).

Приходьте у Державну бібліотеку України для юнацтва і читайте, читайте, читайте!

Вітаємо з Днем знань!

 

День знань у Державній бібліотеці України для юнацтва.