01/09

День Знань у Бібліотеці

Традиційно святкувати 1 вересня до Державної бібліотеки України для юнацтва приходять її читачі.

А ми так їх чекаємо і готуємось!

Наші любі друзі переглядали розміщену на вікнах бібліотеки виставку плакатів «Історія українського війська», адже так важливо знати історію рідного краю. У Виставковій залі величезний інтерес та захоплення викликали  роботи фотохудожника, культуролога і дослідника Сергія Килимистого, представлені на виставці «Моя Україна». А в залах бібліотеки діти розглядали книжкові виставки «Вільні! Успішні! Незалежні!», «Я українець, тут моє коріння», «Відкрий світ з книжками», «Книги, що все знають», «Через книгу – до знань», «Світ навколо тебе», «На книжкових островах: мандруємо разом», «Навчання в мережі: шанс для кожного».

А ще дівчата й хлопці з цікавістю слухали розповідь про діяльність Волонтерського осередку «Сила молоді», який працює в приміщенні Державної бібліотеки України для юнацтва, – і про збір матеріалів для окопних свічок, і про техніки плетення маскувальних сіток для українських захисників, і про збір україномовної літератури для наших співвітчизників за кордоном.

Школярі взяли участь у вікторині «Моя Україна», долучились до презентацій-обговорень «Ми – українці: честь і слава незламним”, «Твоє ім’я – Україна», «Україна надзвичайна. Цікавинки про Україну».

Щирі і щемливі слова написали діти на своїх малюнках і листівках, взявши участь у бібліотечній акції «Вшануй героя».

Саме сьогодні за участю бібліотекарів, волонтерів і школярів відбулася передача сплетених у Волонтерському осередку «Сила молоді» маскувальних сіток для захисників України.

День видався насиченим  – читали, слухали, малювали, спостерігали, дізнавались, дивувались…

Дякуємо ЗСУ за можливість жити і навчатися, за Свято 1 вересня і Першого дзвоника!

Вітаємо з Днем знань!