Потурбуйся про ментальне здоров’я

Всеукраїнська програма ментального здоров’я

За ініціативою першої леді Олени Зеленської створено Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?».

Місія проєкту – зробити піклування про ментальне здоров’я щоденною звичкою для українців.

Ментальне здоров’я – це непомітний, але водночас головний двигун людини, що дозволяє не лише повноцінно жити, а й ефективно функціонувати у суспільстві. Регулярне піклування про власний стан може наштовхнути на відкриття внутрішнього джерела сили, що допоможе пройти крізь складні часи. Тому дбати про своє ментальне здоров’я – така ж базова необхідність кожної людини, як і дбати про здоров’я фізичне. Ментальне та фізичне здоров’я – нерозривне ціле.

Комунікаційні майданчики Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»:

Спеціальна сторінка – http://howareu.com

Facebook – https://www.facebook.com/howareu.program

Instagram – https://www.instagram.com/howareu_program

YouTube – https://www.youtube.com/@howareu_program

Twitter – https://twitter.com/howareuprogram

Telegram – https://t.me/howareu_program

TikTok – https://www.tiktok.com/@howareu_program

Viber – https://invite.viber.com/?g2=AQAyHzQp6XJwmVCkkkXeWJVdLF8eAQa8Pzq3NYgcLWJGls3sN3tGibu5P%2BEH0rsb

Техніки з підтримки себе та інших від українських зірок. Швидкі техніки, які допомагають зіркам справлятися зі стресом – фаворити сцени, улюбленці глядачів та лідери думок діляться порадами з власного досвіду.

Переглянути інші відео Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як?

Поради психологів у прямому ефірі

Громадська організація «Безбар’єрність» на своєму Фейсбуці наживо спілкується з фахівцями та фахівчинями у сфері психічного здоров’я на теми, що зараз найбільше турбують українців.

Долучайтеся щосереди о 12:00, ставте свої запитання та отримуйте експертні відповіді.

Вебінари від ізраїльських фахівців. Серія онлайн-лекцій та практичних занять, під час яких експерти дають відповіді на такі питання: як відновитися після пережитих травматичних подій; як надати першу емоційну допомогу в екстрених ситуаціях; як працювати з ПТСР; яким чином допомогти постраждалим через сексуальне насильство під час війни; які особливості в роботі з людьми з ампутованими кінцівками тощо.

Мобільні застосунки

Додаток BetterMe: Mental Health, де доступний курс «Важливі навички у періоди стресу», розроблений за експертної підтримки ВООЗ. У легкій інтерактивній формі надає поради, як убезпечити себе від розвитку стресового кризового стану.

(GooglePlayAppStore)

 

Svitlo – Медитації українською

Svitlo чудово підходить як початківцям, так і тим, хто вже давно медитує. Якщо ви вперше відкриваєте для себе медитацію, пройдіть наш безкоштовний курс «Медитація для початківців». Ви знайдете його в розділі «Курси».

В застосунку працює розумна система рекомендацій медитацій відповідно до вашого емоційного стану.

Допомога он-лайн

Підтримка ПОРУЧ – групові та індивідуальні психологічні консультації. Проєкт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «ПОРУЧ» – це онлайн та очні, групові та індивідуальні консультації для підлітків, вчителів і батьків, які через війну пережили травматичні події.

 

Консультування однолітків – це не єдиний спосіб, яким Тінерджайзер допомагає підліткам і молодим людям, які постраждали від війни. Організація також проводить групи підтримки для молоді, яка живе з ВІЛ, і виступає за зміни законодавства в Україні, які розширять доступ молоді до лікування психічного здоров’я.

 

Психологічна підтримка для потребуючих

Індивідуальні та групові психологічні консультації, проведення просвітницьких та інформаційних заходів для кожного українця, хто потребує психологічної допомоги.

 

Читай в бібліотеці

Мм підготували віртуальні виставки книжок, переглядай добірки з сайту, переходь за посиланнями в електронний каталог та додавай обрані книжки до свого замовлення.

Сам собі психолог

Ментальне здоров’я

 

 

 

 

 

 

 

 

Також в каталозі  Новинки фонду можна відстежити новинки з теми Психологія та педагогіка