Бути здоровим – вимога часу /до Всесвітнього дня здоров’я/

Бути здоровим – вимога часу : анот. бібліогр. список / [уклад. В. Вовк ; ред. В. Кучерява] ; Держ. б-ка України для юнацтва. – Київ : [б. в.], 2021. – 19 с.

Здоров’я – це життєва енергія, натхнення і задоволення від насиченого подіями життя. Це здатність ставити цілі й досягати їх, максимально реалізовувати свій потенціал. Піклуватися про своє здоров’я – це актуально, модно і престижно.

Саме тому, з метою популяризації здорового способу життя, формування уявлення про те, що здоров’я значною мірою залежить від нас самих, до Всесвітнього дня здоров’я підготовлений бібліографічний список «Бути здоровим – вимога часу», який складається з двох розділів: Хороше здоров’я – це не лише відсутність хвороб; Коронована пандемія: тест на людяність і власну відповідальність за все, що трапляється на нашій планеті.

Сподіваємось, кожен читач матиме змогу отримати корисну інформацію, на основі якої прийме правильні і виважені рішення стосовно збереження здоров’я, знайде у рекомендованих книгах власні варіанти відповідей на ті чи інші питання.

Інформація, що міститься у виданні, буде корисною широкому колу користувачів, всім, кому не байдуже ставлення до власного здоров’я та життя, а також до здоров’я та добробуту нашої нації.

Посилання для цитування: