Будь у тренді! Читай і зростай!

Будь у тренді! Читай і зростай! : анот. бібліогр. список.
Вип. 3 / [уклад. Ю. Круть ; ред. В. Кучерява] ; Держ. б-ка України для юнацтва. – Київ : [б. в.], 2021. –
Пропонуємо анотований бібліографічний список, в якому
представлені новинки художньої літератури, книги останніх років з психологічної та розвиваючої тематики. Ці книги допоможуть вам втекти від буденності та відчути справжню насолоду від читання.
Список складається з двох розділів: «Художня література для молоді» та «Пізнавальне та цікаве для підлітків».
Бібліографічний список вміщує описи книг та анотації до них. Запропоновані книжки розраховані на молодь різного віку – як на студентську молодь, так і на підлітків.

 

 

Будь у тренді! Читай і зростай! : бібліогр. список. Вип. 2 / уклад. Ю. Круть ; ред. : В. Кучерява, Н. Лінкевич; Держ. б-ка України для юнацтва. – Київ, 2020. – 28 с.

Книга – джерело знань, одне з найбільших чудес, створене людиною. З тих пір, як люди навчилися писати, всю свою мудрість вони довірили книгам. Книги відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, заглянути в майбутнє, дарують нам цілющі зерна знань, спонукають до творчого пошуку, прекрасних знахідок і відкриттів.
У бібліографічному списку представлені новинки 2019 – 2020 років, топи книговидавництв «Барабука», «Старого Лева», видавничого центра «Академія» та інших, комікси. Розміщені в розділах: Художня література для підлітків; Психологія на допомогу підліткам; Сила коміксів.

 

 

Будь у тренді! Читай і зростай! : бібліогр. список / уклад. Ю. Круть ; ред. С. Чачко ; Держ. б-ка України для юнацтва. – Київ, 2019. – 11 с.

Сила книги безмежна. Спілкування з нею допомагає оволодіти певними знаннями, засвоїти досвід попередніх поколінь, ознайомитися із культурними надбаннями різних народів, відкриває цікавий навколишній світ та просто дає відпочинок.
У бібліографічному списку представлені новинки останніх років.
Деякі книги увійшли в номінацію першої щорічної української літературної премії «Навиворіт», створеної підлітками. Рекомендуємо вам прочитати, отримавши від цього задоволення.
Матеріал анотовано і розміщено за алфавітом.
Бібліографічний список розрахований на молодь.
Видання, позначені «*», знаходяться у фондах Державної бібліотеки України для юнацтва.