12/09

Міжнародний фестиваль «BookForum» (онлайн, 15-18 вересня 2021 )

15-18 вересня 2021 року відбудеться щорічний Львівський книжковий ярмарок “Форум видавців” з програмою якого ви можете ознайомитись нижче.

Програма “Книжкового ярмарку 2021”

 

Квитки можна придбати онлайн на сайті – https://concert.ua/uk/widget/booking/forum-vidavciv-lviv/

  • 150 грн – квиток на всі дні, у продажу онлайн до 15 вересня
  • 50 грн – квиток на одноразовий вхід, у продажу онлайн
  • 60 грн – квиток на одноразовий вхід. Його можна придбати біля входу на ярмарок.

Вхід безкоштовний для: осіб з інвалідністю, учасників АТО, осіб з багатодітних сімей, переселенців, дітей до 16-ти років та пенсіонерів.

Про міжнародний фестиваль «BookForum»

Програма Bookforum 28

Літературний фестиваль у межах Форуму видавців у Львові поступово виокремився у масштабну подію спочатку всеукраїнського, а згодом міжнародного рівня. У 2000-му подія охопила 25 тисяч відвідувачів. А наступного року — уже 40 тисяч. Від 2001-го у Літературному фестивалі беруть участь іноземні гості. За останні 23 роки фестиваль охопив понад 2500 унікальних авторів з 43 країн, а також 15 000 фахівців книжкової галузі. Щороку на фестиваль з-поза Львова приїжджає понад 10 тисяч людей.

Це — територія свободи. Щороку фестиваль формулює фокусну тему, довкола якої вибудовує програму. Це сотні подій у різних локаціях Львова. Програму заходів формують тематичні кластери і спецпроєкти, як-от «Історія», «Війна», «Медіа», «Комікси», «Освіта», «Бізнес та економіка», «Жінка в темі» «Наука і технології», «Філософія», «Здоров’я», «Мандри», «Стиль життя» тощо.

До уваги відвідувачів — дискусії і перформанси, лекції і воркшопи, презентації книжок та автограф-сесії, концерти і кінопокази, публічні інтерв’ю, виставки, сценічні читання і ще безліч інтерактивів. Однією з найпопулярніших акцій є «Ніч поезії та музики non-stop». У різні роки почесними гостями фестивалю ставали Пауло Коельо, Оксана Забужко, Зигмунт Бауман, Іван Дзюба, Петер Вайдгаас, Роман Віктюк, Юстейн Ґордер, Януш Леон Вишневськи, Ерленд Лу, ДіБіСі П’єр, Фредерік Беґбеде, Марсі Шор, Енн Епплбом.

Традиційно у заходах Форуму беруть участь найвідоміші українські письменники: Оксана Забужко, Юрій Андрухович, Віктор Неборак, Ірен Роздобудько, Світлана Поваляєва, Тарас Прохасько, Таня Малярчук, Лариса Денисенко, Юрій Покальчук, Наталка Сняданко, Сергій Жадан, Ірена Карпа та інші.

Окрему частину програми становить міжнародний поетичний фестиваль «Київські лаври», за який відповідає журнал «ШО».