Навігатор вибору професії

До тижня кар’єрного консультування відділ комплексного обслуговування користувачів пропонує ознайомитися з виставкою «Навігатор вибору професій».

Робота приносить задоволення тільки тоді, коли любиш те, що робиш. Працюючи за своїм покликанням, людина сповнена енергії та нових ідей. Чим швидше виявляєш свої здібності та таланти, тим легше буде розвинути потрібні вміння і знайти омріяну професію.

Як вибрати найкращу професію? Що робити, коли не знаєш, чим хочеш займатися? Як відкрити в собі таланти?

На ці та інші питання допоможуть відповісти книги, представлені на нашій виставці. Також, вони нададуть інформацію про сучасні професії, технології, основи політики та підприємницької діяльності, допоможуть спланувати свою кар’єру і стати успішним та досягти визнання в обраній справі.

Моя майбутня професія [Текст] : зб. тренінгових занять / уклад. І.О. Каштанова. — Кам‘янець-Подільський : Аксіома, 2017. — 216 с.

Подробиці

 

 

 

 

Троян-Яскот, А.
Як стати кимось [Текст] / [А. Троян-Яскот] ; пер. з пол. М. Пушкарук ; [іл. М. Камлер]. — Харків : Талант : Юнісофт, 2020. — 160 с. — (Порадник підлітка). — Авт. вказаний над вих. дан.

Подробиці

 

 

 

Бразелл, Д.
Як стати успішним ілюстратором [Текст] / Д. Бразелл, Д. Девіс ; з англ. пер. Л. Базь, Т. Кривов‘яз. — Київ : ArtHuss, 2018. — 208 с. — (Креативна кар‘єра).

Подробиці

 

 

 

Біденко, С.
Книга юного підприємця [Текст] : 9 детальних планів своєї справи для підлітків / С. Біденко, І. Золотаревич. — Харків : Основа, 2019. — 144 с.

Подробиці

 

 

 

Фріт, А.
Політика для початківців [Текст] / А. Фріт, Р. Гор, Л. Стоуелл ; пер. з англ. В. Левицька ; іл. К. Стовера. — Київ : Книголав, 2019. — 128 с. — (Дитяча полиця).

Подробиці

 

 

 

 

Вагнер, Т.
Мистецтво навчати. Як підготувати дитину до реального життя [Текст] / Т. Вагнер, Т. Дінтерсміт ; пер. з англ. Н. Борис. — Київ : Наш формат, 2017. — 312 с. — (Світоглядна література).

Подробиці

 

 

 

Сіліг, Т.
Що варто знати у свої 20. Дозволь собі бути не таким, як усі [Текст] / Т. Сіліг ; пер. з англ. О. Ломакіна. — Київ : Наш формат, 2019. — 192 с.

Подробиці

 

 

 

Свекла, Д.
Як стати мільярдером [Текст] : Як найбільші в світі виробники створюють грандіозну цінність / Д. Свекла, М. Коен ; [пер. з англ. О. Любенко]. — Київ : Основи, 2016. — 272 с.

Подробиці

 

 

 

Армстронг, С.
Крута архітектура [Текст] / С. Армстронг ; пер. з англ. Г. Лелів. — Київ : Моя книжкова полиця, 2018. — 112 с. — (Круті знання для пізнання).

Подробиці

 

 

Гаттон, С.
Крута фізика [Текст] / С. Гаттон ; пер. з англ. Г. Лелів. — Київ : Моя книжкова полиця, 2019. — 112 с. — (Круті знання для пізнання).

Подробиці

 

 

Гомперц, В.
Думай як митець і живи на повну [Текст] / В. Гомперц ; пер. з англ. М. Ільницької. — Київ : ArtHuss, 2018. — 176 c. — (UkrainianArtBook).

Подробиці

 

 

 

Шевченко, А.
Диджитал Эра. Просто о цифровых технологиях [Текст] / А. Шевченко. — Киев : Саммит-Книга, 2018. — 457 с.

Подробиці