23/12

Бібліотечна акція “Світом Миколай мандрує, дітям книжечки дарує” 2022

У Державній бібліотеці України для юнацтва до Дня Святого Миколая відбулася традиційна акція «Світом Миколай мандрує, дітям книжечки дарує».

Ми дуже любимо читати книжки, бо вони дарують мудрість, радість, натхнення.

Цього року з фонду Державної бібліотеки України для юнацтва підготували пакунки-подарунки з україномовних різнотематичних книжок для дітей 6 – 14 років, які, втікаючи від жахіть війни, покинули рідні домівки в Харківській, Херсонській, Запорізькій областях, проте знайшли прихисток у селі Бузівка Черкаської області за сприяння й підтримки громадської організації «Нове життя».

Наші юні друзі! Ростіть здоровими, розумними, успішними, щасливими!
Любіть і бережіть найцінніше, що є в кожної людини, – родину і Батьківщину!
Вірте в дива, творіть їх! Дива Доброти, Любові, Щедрості, Милосердя – завжди в душах кожного з нас. Діліться ними, і від цього їх ставатиме ще більше!

Щира подяка всім, хто долучився до проведення цьогорічної акції «Світом Миколай мандрує, дітям книжечки дарує»: Марині Лисенко, Тетяні Ковтун, Вірі Педан, Тетяні Тарасюк, подружжю Анастасії і Олександра Гандзюків.

Історія благодійної акції «Світом Миколай мандрує, дітям книжечки дарує»
Державна бібліотека України для юнацтва започаткувала акцію «Світом Миколай мандрує, дітям книжечки дарує» в 2020 році.

2020 року книжки, які зібрали бібліотекарі та читачі бібліотеки, передали дітям з вадами слуху Спеціальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів №9 м. Києва.
2021 року передали зібрані книжки для діток Дитячого будинку сімейного типу Сатенків (м. Київ).