02/02

Мистецький простір «Ти – талант!»

Ідея нашого проекту полягає у підтримці творчих ініціатив студентської молоді, створенні комфортної платформи для втілення ідей юного мистецького середовища, бути інкубатором авторських проектів студентів, творчої молоді.

Місією проекту ми бачимо можливість реалізувати свої креативні здібності та творчі ініціативи для молоді, яка бачить себе у мистецтві або робить перші кроки у цьому напрямі.

До участі в нашому проекті ми запрошуємо студентів вишів та коледжів мистецького напрямку, випускників художніх шкіл та просто юних талантів, яким є що презентувати і які бажають представити свої творчі ідеї широкому загалу. Також ми запрошуємо до співпраці митців, які вже є відомими та досвідченими, але бажають поділитись своїми знаннями та представити свою творчість поколінню Z.

Метою проекту є створення арт-простору, який би став популярним серед творчої молоді та допомагав презентувати, розвивати та ділитись своєю творчістю з іншими, та дослідницької інституції, що вивчає експериментальне мистецтво юних художників.  Також наша мета – зацікавити та створити попит на мистецтво у молоді. Наш мистецький простір  «Ти  – талант!»  стане місцем культурного діалогу, мистецьких освітніх програм, творчих лабораторій та воркшопів.

До реалізації проекту плануємо залучити усіх небайдужих до мистецтва творчих особистостей, волонтерів, студентів та викладачів Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури.

Інструменти реалізації проекту:

  1. Представлення та піар проекту на сайті, в соцмережах та залучення команди піар-відділу;
  2. Складаємо угоду про співпрацю з Акдемією мистецтв та культурними інституціями;
  3. Співпрацюємо з ліцеями та коледжами мистецького спрямування;
  4. Фандрейзінг.

Результатом реалізації проекту можна вважати кількість відкритих нових імен юних митців, проведених виставок, майстер-класів та мистецьких воркшопів, а також популярність серед молоді мистецького простору «Ти – талант!» про що, будуть засвідчувати зростаюча кількість відвідувачів відділу мистецтв та схвальні дописи, відгуки у соцмережах серед молоді, рекомендації для відвідування  ДБУ для юнацтва на Google картах.

Щоб подати заявку на участь у проекті мистецький простір  «Ти  – талант!» потрібно відправити нам лист на пошту venidyktova@ukr.net або написати повідомлення у  Instagram art_lib4uth (аккаунт відділу мистецтв) https://instagram.com/art_lib4uth?igshid=1pv50reey7pge. Ніяких жанрових, стилістичних чи інших обмежень до творчих реалізацій, але Ваша творчість повинна відповідати  естетиці молодіжного простору, тобто прийнятна для експонування дітям шкільного віку. Надсилайте Ваші пропозиції з 7-10 фото Ваших робіт та Вашим баченням концепції заходу: виставка робіт, ворк-шоп з живопису  або декоративно-прикладного мистецтва, презентація творчості зі святковим відкриттям, проведення арт-вікторини, творча зустріч тощо.

Ми, як організатори проекту, надаємо приміщення арт-простору, допомагаємо в написанні прес-релізу, розсилці інформації в ЗМІ та її публікації на веб-сайті бібліотеки, оформленні експозиції, підписів до робіт. Також приймаємо активну участь у організації відкриття виставки та запрошенні молодіжної аудиторії, популяризації заходу серед молоді та бібліотечної спільноти, залученні журналістів та діячів мистецтв для поширення інформації про наші мистецькі заходи.

Перевагою участі у нашому проекті є те, що основний клієнт нашої бібліотеки є молодь!  У вас є можливість презентувати свою творчість юним талантам, які у майбутньому зможуть стати Вашими учнями, або Абітурієнтами Вашого вишу. Також у Вашому розпорядженні буде безкоштовна виставкова зала та затишний простір відділу мистецтв з тематичною літературою, поради та допомоги фахівців по оформленню виставки та інформаційному супроводу, реклами заходу на сайті та у соцмережах, можливість прийняти участь у конкурсі «Відкриття року» мистецького простору «Ти–талант».