18/04

Антитвір 2024. Обережно, крихке!

Проєкт для підлітків, які пишуть, ілюструють, малюють твори, керуючись нестандартними підходами.

КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ ЗАПРОШУЄ ПІДЛІТКІВ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ «АНТИТВІР-2024» І ОТРИМАТИ МОЖЛИВІСТЬ СТАТИ ОДНИМ ІЗ АВТОРІВ/ОК ДРУКОВАНОЇ ЗБІРКИ ТВОРІВ!

Антитвір — проєкт для підлітків 8–11 класів, які пишуть, ілюструють та/ або малюють твори, керуючись нестандартними підходами. Проєкт традиційно проводиться в межах Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».

Тема Антитвору-2024 — «Обережно, крихке!».

Твій досвід взаємодії з крихкими речами, істотами, світами та крихким_ою собою — важливий і цікавий. Він показує, що нас оминуло скамʼяніння душі, ми все ще живі, чутливі, попри жорсткі зовнішні обставини. Цей досвід вартий того, щоб зафіксувати його і обережно показати світові на відкритих долонях, як прекрасну квітку

– зазначають організатори.

Докладніше про тему проєкту читайте за посиланням.

Створюючи твір, пропонуємо поміркувати над:

  • мʼякою силою вразливості та яку роль вона може зіграти у житті;
  • крихкістю як живих істот, так і речей;
  • власним досвідом переживання вразливості, крихкості та чутливості.

Щоб взяти участь у проєкті «Антитвір-2024», потрібно:

  • навчатися у 8–11 класі;
  • прикріпити антитвір до гугл-форми. Текст має бути українською або англійською мовою, до 15 тисяч знаків з пробілами у форматі pdf. Зображення має бути у форматі jpeg. Ви можете надсилати лише текст, ілюстрацію, або ілюстрований текст. До розгляду береться лише одна робота.

Дедлайн — 14 квітня, 23:59. Після технічного відбору робіт (перевірка на відповідність мови, обсягів тексту, формату зображення) твори будуть опубліковані на сайті Книжкового Арсеналу. 20 учасників проєкту буде відібрано до участі у створенні друкованої збірки творів, яка буде надрукована англійською та українською мовами.

Також проєкт передбачає освітню програму, яка відбудеться у квітні. Програма складається з серії онлайн воркшопів від фахівців/-чинь з креативного письма, письменників/-ць, ілюстраторів/-ок.

Проєкт організовується у співпраці з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу». Проєкт підтримується Фондом «Партнерство задля стійкості України», який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії, Швеції.