Анастасія Куркова

Вся галерея митців →

Анастасія Куркова  – студентка третього курсу Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА). На другому курсі навчалась у майстерні заслуженого художника України, доцента, члена Національної спілки художників  України  Ігоря Юліановича Мельничука, який був першим з учнів відомого українського художника Василя Івановича Забашти. Олією почала писати у віці 14 років. В тому ж році Анастасія прийняла участь у виставці Маріупольського центру сучасного мистецтва і культури ім. А. І. Куїнджі у 2016 р., але тільки під час підготовки до вступу в Академію почала займатися мистецтвом професійно. Не зважаючи на це, стала переможницею міських та обласних конкурсів з мистецтва.  Одна з робіт художниці у 2017 році відправилась до Японії в центр «Благодійної допомоги дітям світу». Також Анастасія приймала участь у виставці у галереї на Андріївському узвозі у 2019 р. Так дитяче хобі перетворилось в улюблену професію.

Як зазначає мама мисткині Олена Куркова, важливо помітити в кожній дитині талант та розвивати її здібності: “Я помітила “художника” не зразу і дуже засмучувалася, коли в квартирі розмальовувалися шпалери, столи, стільці … Купувала різні речі для малювання,щоб уникнути псування речей. Випадково завідувачка дитячої бібліотеки в Маріуполі запропонувала зробити виставку дитячих малюнків Насті і після цього порадила віддати дитину у студію живопису. Так ми помітили ,що в доньки є здібності та бажання малювати! І ось знову бібліотека!  Перша персональна виставка Анастасії відкрилась у Державній бібліотеці України для юнацтва. Дуже дякую працівникам бібліотеки за відкриття виставки картин моєї доньки! Це було неймовірно! Дуже позитивна   атмосфера, щирість та відкритість!”

Як зазначає заслужений художник України, викладач Анастасії Ігор Юліанович Мельничук, юна художниця багато і сумлінно працює та вкладає душу, серце і розуміння у свої роботи: “Людина надзвичайно талановита, це відчувається в кожній роботі. Як вона розуміє красу, дуже цікавий колорист…”.

Упродовж навчання у майстерні І. М. Мельничука, художниця розвинула свій талант та зросла професійно.

Перша персональна виставка  “Колір душі” Анастасії Куркової проходить у Державній бібліотеці України для юнацтва.

Афіша

Виставки в бібліотеці

2020
“Колір душі”
Відкриття виставки