08/12

Відбувся онлайн-міст з вихованцями Кременчуцької виховної колонії

До Національного тижня читання в Державній бібліотеці України для юнацтва відбувся цікавий і корисний захід – онлайн-міст між працівниками бібліотеки і вихованцями Кременчуцької виховної колонії для неповнолітніх ув’язнених.

На зустрічі були присутні 10 юнаків старшого віку з боку колонії, від бібліотеки – заступник директора з інформаційних технологій Тетяна Якушко, бібліотекарка відділу абонементу Наталія Василюк і методист відділу зв’язків з громадськістю Сергій Килимистий.

Спілкування почалось зі знайомства. Виявилось, що більшість хлопців добре володіють розмовною українською мовою, вправно формулюють і озвучують свої думки, мають різноманітні інтереси від комп’ютера до малювання і спорту.

Більшість з них вже опановують робочі спеціальності, а дехто заочно навчається в університетах.

Після знайомства працівники бібліотеки розповіли вихованцям колонії про важливість читання для розвитку особистості, про книжки, які бажано було б прочитати. Потім Сергій Килимистий прочитав уривки своєї повісті “Траекторія”.
Судячи з реакції хлопців на почуте і побачене їм такий формат спілкування сподобався. Домовились, що до наступної зустрічі вони прочитають мінімум одну книжку і розкажуть про неї.

Таким чином літературний клуб (назву ще не придумали) почав свою роботу. Тиждень читання продовжується…