11/07

Запрошуємо на виставку «Мистецтво для душі, пораненої війною»

8 липня в  Державній бібліотеці України для юнацтва відбулось відкриття виставкиставки творчих робіт «Мистецтво для душі, пораненої війною».

Виставка знайомить із творчістю членів Громадської організації «Об’єднання людей з інвалідністю «Джерело натхнення» та Київського міського Центру соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів.
Виставка «Мистецтво для душі, пораненої війною» – розмаїття фарб, мистецьких стилів і технік. Роботи, виконані в техніці графіки, живопису, декоративно-прикладного мистецтва та наївного малюнку, передають мрії та переживання, тепло й щирість, радість життю і творчості.

Висловлюємо щиру подяку керівнику «Об’єднання людей з інвалідністю «Джерело натхнення» Світлані Одинець за активну творчу багаторічну співпрацю з Державною бібліотекою України для юнацтва, керівнику студії «Мистецтво навколо нас» Дарницького району м. Києва Любові Вощенко-Свєтлорусовій.

Дякуємо всім учасникам виставки за надані роботи!

Ласкаво запрошуємо відвідати виставку «Мистецтво для душі, пораненої війною»  за адресою: м.Київ, Голосіївський проспект 122/1 (Державна бібліотека України для юнацтва).

Експозиція виставки діятиме з 8 липня по 8 серпня 2022 року.

Приходьте по враження і натхнення!