Еліс Честер

“Еліс завжди вдається знайти час для кожного, хоч би скільки нас було й хоч би до якого безумства все не котилося. Дуже рада, що їй і надалі вдається тримати нас разом і підтримувати життя в нашій невеликій спільноті.”

Марічка

“Зустрічі учасників НаНоРайМо в бібліотеці – найкраще, що я могла винести з цьогорічного НаНо. Кожного разу це – атмосфера творчості, підтримки та плідної письменницької діяльності, яку ти виносиш із собою та утримуєш до кінця місяця.
Еліс, яка ці зустрічі організовує та проводить, вкладає все, що може, в дух цих зустрічей, які об’єднують навколо себе дивовижних людей. Я дуже вдячна їй за те, що вона робить, та тим, хто на ці зустрічі приходить, а також сподіваюся, що наступного року атмосфера не зміниться.”

Даша

Еліс Честер – це неймовірна людина, в якої я багато чому навчилась. Вона природнім магічним способом об’єднує творчих людей навколо себе та створює дуже затишну та комфортну атмосферу для кожного. Зустрічі під її керівництвом завжди дарують мені нові сили та натхнення. І я безмежно вдячна Еліс за зміни, що відбулися зі мною за той час, що ми знайомі.

Аня