19/12

Розпочала роботу “Майстерня зимових справ”

Вшосте розпочала свою роботу сезонна програма бібліотеки “Майстерня зимових справ”

Кожної зими бібліотека збирає громаду на майстерки, обрядові та краєзнавчі заходи, де ми робимо іграшки, прикраси, листівки, обмінюємось рецептами святкових страв, співаємо пісень та розповідаємо історії. Кожного року програма різна, ми формуємо її спільно за вашими пропозиціями, побажаннями та із залученням.

Сьогодні, до подарунків від Святого Миколая додали ті, що створили власноруч на двох майстер-класах.

Народна майстриня, волонтерка бібліотеки, пані Наталя Савчук провела майстер-клас з виготовлення оберіга “Миколайчик” та «Новорічних Янголят» у техниці ляльки-мотанки. Учасники майстер-класу дізнались цікавинки свята та особливості кожного руху при виготовленні оберіга, загадали бажання та наприкінці заняття кожен отримав маленького помічника -ляльку “миколайчика”.
Дякуємо пані Наталії та Київському міському Центру соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів за співпрацю.

Інша майстерка була присвячена створенню різдвяного янголятка з намистинок. Для деяких учасниць це був перший досвід, то ж були й побоювання: як купка намистинок та відрізок дроту перетворяться на чарівну іграшку, а раптом я не зможу?

Завдання було не просте, втім точні та лагідні поради та керівництво від пані Олени Лисенко стали запорукою успішного виконання завдання всіма учасниками. Отже, бібліотека має таланти, а бібліограф інтернет-центру, пані Олена, одна з них.

Незадовго до початку вимкнули світло, прикро, але подоланно. Знайшлись гірлянди та ліхтарики телефонів, залунала “Ой у лузі червона калина”, дівчата допомагали одна одній та раділи тому, які ловки янголятка поставали в коло, – ще мить, й закружляють у танку задля посилення молитви та здійснення бажання, з якими їх створювали. А всі молитви, й всі бажання в українців зараз спрямовані на одне.

Втім, ви й самі знаєте це слово. #lib4uth #майстерклас
#майстернязимовихсправ
(м. Київ).